Pekár

Pekár

Pracovná náplň

  • pripravovanie cesta, vypracovanie, miešanie cesta
  • nastavovanie parametrov výrobnej linky
  • plnenie výrobnej linky cestom
  • dopĺňanie ostatných surovín do cesta
  • kontrolovanie cesta
  • obsluha výrobnej linky

Pracovné prodmienky

  • práca v dvojzmennej prevádzke: 06:00 – 18:00, 18:00 - 06:00 ( 12 hodinové pracovné zmeny )
  • druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
  • miesto výkonu práce: FROST a. s. Prešov, Petrovanská 34/B, Prešov

Mzdové podmienky

  • Základná mesačná brutto mzda: 1 000 - 1 300,- EUR
  • Mesačný dochádzkový bonus: 100 EUR
  • Stravné lístky v hodnote: 6 EUR

Požiadavky na zamestnanca

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové /vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

  • práca v pekárni pri výrobných procesoch
  • počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady

  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť
  • chuť a ochota pracovať na zmeny
  • flexibilita
  • zodpovedný prístup k práci

Informácie pre uchádzačov

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslaný životopis. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre výkon inzerovanej pozície.

Ísť späť

Čerstvá chuť domova

Sortiment našich výrobkov neustále obmieňame na základe konkrétnych požiadaviek obchodných partnerov, pre ktorých priebežne vyvíjame nové druhy výrobkov podľa regionálnych zvyklostí konečných spotrebiteľov v mieste ich ponuky a predaja.